Polityka Prywatności

1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Baltrade sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-298) ul. Kartuska 493, KRS: 0000599859, NIP: 584-02-02-116, tel. (58) 552-20-20, mailto:baltrade@baltrade.pl, zwana dalej Administratorem.
2. Administrator przetwarza Państwa dane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji.
3. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne, abyśmy skontaktowali się z Państwem. Podstawą przetwarzania danych jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
4. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi hostingu na rzecz Administratora.
5. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ich przeniesienia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
6. Państwa dane będą przechowywane przez czas prowadzenia korespondencji z Państwem.
7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz naszą informacje o cookies.
Rozumiem